+90542 820 26 26

EDİRNE OTO EKSPERTİZ

Edirne Oto Ekspertiz, Deniz ÖZ tarafından 2014 yılından itibaren faaliyet gösteren DNZ OTOMOTİV Firmasının alt kolu olarak 2016 Yılı Şubat ayında Edirne İl Merkezinde kurulmuştur.

Edirne Oto Ekspertiz, son sistem bilgisayar tabanlı ekspertiz test cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen Edirne'nin İlk Profesyonel, Tarafsız, Bağımsız, Tam donanımlı Oto Ekspertiz kuruluşudur. İkinci el oto test check-up merkezidir Edirne'de 2016 yılında faaliyetlerine başlayan Edirne'nin İLK Profesyonel Oto Ekspertiz Servisi EDİRNE OTO EKSPERTİZ, birçok yerli ve ithal aracın alım satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. Son teknoloji cihaz, ekipman ve robotları bünyemizde bulundurmaktadır.

Ekspertiz uzmanlarımızın Uzmanlık, Ustalık ve Usta Yetiştiricilik Diplomaları ile Belgeleri ve İşyerimizi TSE-HYB Belgesi, TSE Kalibrasyon belgesi bulunmaktadır.